e-Galatsi

σερφάροντας στο Γαλάτσι

Ξεκινούν στο ΠΑΛΑΙ και στο Άλσος Βεΐκου, υπαίθρια και ΔΩΡΕΑΝ, τα μαθήματα του Γυμναστηρίου !

ü  Η παρακολούθηση των μαθημάτων αφορά εμβολιασμένους (πιστοποιητικό εμβολιασμού), νοσήσαντες (πιστοποιητικό νόσησης σε ισχύ) και μη εμβολιασμένους (rapid ή μοριακό test, μία φορά την εβδομάδα). Την πρώτη φορά και οι τρεις κατηγορίες πρέπει να προσκομίσουν αρνητικό rapid ή μοριακό test, απαραίτητα.

ü  Ο κάθε συμμετέχων οφείλει να έχει μαζί του τα απαραίτητα για κάθε μάθημα αντικείμενα καθώς λόγω covid19 δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιούνται απ’ όλους τα ίδια αντικείμενα.

ü  Επίσης, σε μια τσάντα οφείλει να έχει αντισηπτικό υγρό ή αντισηπτικά μαντηλάκια, μάσκα, νερό, χαρτομάντιλα.

ü  Τα τμήματα δεν πρέπει να ξεπερνούν τους έξι (6) συμμετέχοντες.

ü  Οι συμμετέχοντες μπορούν να επιλέξουν έως και δύο (2) ώρες άθλησης διαφορετικών αντικειμένων, εβδομαδιαίως.

ü  Τα μαθήματα ξεκινούν από τη Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου 2021.

ü  Για περισσότερες πληροφορίες και εγγραφές, καλέστε στο 210-2135417  (Δευτέρα έως Παρασκευή 08:00 – 20:00)

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

 

08:00 – 09:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

09:00 -10:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

10:00 – 11:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

11:00 -12:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

12:00 – 13:00

 

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

17:00 – 18:00

 

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

18:00 – 19:00

 

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

19:00 – 20:00

 

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

 

 

ΤΡΙΤΗ

 

08:00 – 09:00

 

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

09:00 – 10:00

 

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

10:00 – 11:00

 

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

11:00 – 12:00

 

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

12:00 – 13:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

17:00 – 18:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

18:00 – 19:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

19:00 – 20:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

08:00 – 09:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

09:00 – 10:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

10:00 – 11:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

11:00 – 12:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

12:00 – 13:00

 

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

17:00 – 18:00

 

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

18:00 – 19:00

 

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

19:00 – 20:00

 

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

 

 

ΠΕΜΠΤΗ

 

08:00 – 09:00

 

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

09:00 – 10:00

 

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

10:00 – 11:00

 

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

11:00 – 12:00

 

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

12:00 – 13:00

 

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

17:00 – 18:00

 

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

18:00 – 19:00

 

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

19:00 – 20:00

 

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

08:00 – 09:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

09:00 – 10:00

 

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

10:00 – 11:00

 

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

11:00 – 12:00

 

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ

ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΛΙΒΑΝΟΥ

ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ – JOGGING

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ

ΝΙΚΟΣ ΣΑΧΑΣ

12:00 – 13:00

 

PILATES

ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

CROSS TRAINING

ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΥΡΟΥ

17:00 – 18:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

18:00 – 19:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

19:00 – 20:00

 

ΜΥΙΚΗ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗ – STRETCHING

ΝΤΟΡΟΘΥ ΑΒΕΡΚΙΟΥ

 

 

 

 

 

Ξεκινούν, υπαίθρια και ΔΩΡΕΑΝ, τα μαθήματα των Καλλιτεχνικών Δραστηριοτήτων (Στέκια)!

 

ü  Η παρακολούθηση των μαθημάτων αφορά εμβολιασμένους (πιστοποιητικό εμβολιασμού), νοσήσαντες (πιστοποιητικό νόσησης σε ισχύ) και μη εμβολιασμένους (rapid ή μοριακό test, μία φορά την εβδομάδα). Την πρώτη φορά και οι τρεις κατηγορίες πρέπει να προσκομίσουν αρνητικό rapid ή μοριακό test, απαραίτητα.

ü  Οι ανήλικοι έως 15 ετών πρέπει να προσκομίσουν αρνητικό self test και από 16 ετών και άνω αρνητικό rapid ή μοριακό test, κάθε εβδομάδα. Για τους εμβολιασμένους ή νοσήσαντες ανήλικους ισχύει ό,τι και στην προηγούμενη παράγραφο.

ü  Ο κάθε συμμετέχων οφείλει να έχει μαζί του τα απαραίτητα για κάθε μάθημα αντικείμενα καθώς λόγω covid19 δεν επιτρέπεται να χρησιμοποιούνται απ’ όλους τα ίδια αντικείμενα.

ü  Επίσης, σε μια τσάντα οφείλει να έχει αντισηπτικό υγρό ή αντισηπτικά μαντηλάκια, μάσκα, νερό, χαρτομάντιλα.

ü  Τα τμήματα δεν πρέπει να ξεπερνούν τους έξι (6) συμμετέχοντες.

ü  Οι συμμετέχοντες μπορούν να επιλέξουν έως και ένα (1) αντικείμενο, εβδομαδιαίως.

ü  Τα μαθήματα ξεκινούν από τη Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου 2021.

ü  Για περισσότερες πληροφορίες και εγγραφές, καλέστε στο 210-2929888  (Δευτέρα έως Παρασκευή 12:00 – 18:00)

 

 

Δευτέρα έως Παρασκευή

Ατομικά μαθήματα μουσικής (κιθάρα – ακουστική και κλασσική) - Καψάλης Πέτρος

Από τις 11:00 το πρωί έως 18:00 (χωρισμένα σε 30λεπτα μαθήματα)

 

Παρασκευή (ενήλικες)

Ζωγραφική, Αγιογραφία, Χαρακτική - Διονυσοπούλου Ελισσάβετ

10:00 – 12:00 Ζωγραφική

13:00 – 15:00 Αγιογραφία

16:00 – 18:00 Χαρακτική

Σάββατο και Κυριακή (μαθητές)

10:00 – 12:00 Ζωγραφική (μαθητές Δημοτικού)

13:00 – 15:00 Ζωγραφική (μαθητές Δημοτικού με τους γονείς τους)

16:00 – 18:00 Ζωγραφική (μαθητές Γυμνασίου – Λυκείου)

 

 

Παρασκευή (ενήλικες)

Θεατρικό παιχνίδι - Τσελίκα Δέσποινα

14:00 – 16:00

16:00 – 18:00

18:00 – 20:00

Σάββατο και Κυριακή (μαθητές)

Θεατρικό παιχνίδι - Τσελίκα Δέσποινα

10:30 – 11:30 (Α’ – Β’ – Γ’ Δημοτικού)

12:00 – 13:30 (Δ’ – Ε’ – ΣΤ’ Δημοτικού)

14:00 – 15:30 (μαθητές Δημοτικού με τους γονείς τους)

16:00 – 18:00 (μαθητές Γυμνασίου – Λυκείου)