e-Galatsi

σερφάροντας στο Γαλάτσι

Δεν τα κατάφερε στο Περιστέρι ο ΠΑΣ Γαλάτσι στο Περιστέρι,απέναντι στην τοπική ομάδα του Ιπποκράτη.

Μόλις στο 7' δέχθηκε το πρώο γκολ, ενώ στο μισάωρο βρέθηκε να χάνει με 2-0.

Η εικόνα δεν άλλαξε ούτε στο Β' ημίχρονο,με τον πολύ καλό Ιπποκράτη να τριπλασιάζει τα τέρματα στο 66'.Ο ΠΑΣ πέτυχε το γκολ ...της τιμής(3-1)  ,στο 3' λεπτό των καθυστερήσεων, με πέναλτι που εκτέλεσε ο Γεωργαντώνης!!!

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ: Τεννές Γ., Σοϊλές, Γκουντουβάς (46′ Κανδυλιώτης), Δημητρακόπουλος (46′ Γεωργαλάς), Γκέκας, Τεννές Ε., Αγγελόπουλος, Λουκάκης (79′ Χριστόπουλος), Τζαρέλλας, Μωραΐτης (67′ Δρόσος), Μελέτης (79′ Χήρας).

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ: Θεοφανίδης, Τσέπας, Ραπάι Χ., Γιαννόπουλος (38′ Χρυσανθακόπουλος), Χαραλάμπους Π. (38′ Ξυδούς), Δουδουμόπουλος, Γεωργαντώνης, Βογατσάς, Χαραλάμπους Χ. (70′ Βούλγαρης), Θεοδωρακάτος (70′ Κορρές), , Ραπάι Αλ..

ΠΗΓΗ : STOPLEKTO